nevill xD
Dołączył/a: sierpień 2010
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda :D 2 lata młodszy jakbym był :D
0
werxa dobrze mówisz tak powinno być żeby trafiały naprawde talenty do takich szkółek a nie jakieś chłopaczki co tylko umią kopnąc piłke
0
Pyrzo_Barca
A ty gdzie grasz ?? co ?
0
Ja jestem tylko Ciekawy jak Mourinho skompletuje dobrą drużynę jak ma za dużo gwiazd :D żal mi Pereza ;D
Na środku ma kake i khedire to po co mu ozil ? a tym bardziej bo na skrzydłach jest ronaldo i marcelo ;D
Vamos Barca ;D